Taas tokenize edilmiş ethereum blok zinciri tabanlı bir closed-end-fund projesi

Taas projesi tokenize edilmiş bir fon aracılığıyla yatırıcımlara blok zinciri alanında yatırımlar yapabilmesi için risk ve engellerin azaltılmasını amaçlayan bir closed en fund oluşturmayı hedefliyor.Bu proje üzerindeki tüm kar payları ve fondaki para trafiği ethereum akıllı sözleşmeler sayesinde tamamen şeffaf ve güvenilir bir altyapı sunuluyor.Taas projesi fondaki kar payına katılmak isteyen yatırımcılar için bir iş modeli sağlıyor.Taas tokenlerinin Ethereum tabanlı olması fonun şeffaf, takip edilebilir ve yenilikçi kripto teknolojilerini de içermesine olanak tanıyor.

‘Closed-End Fund’ nedir?, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından halka açık bir yatırım şirketi olarak organize edilmiştir. Yatırım fonu gibi, kapalı uçlu bir fon, portföyünü denetleyen bir yönetici ile birlikte toplanmış bir yatırım fonudur; Bir halka arz yoluyla (IPO) sabit bir miktar sermaye yaratır. Fon, daha sonra bir borsada bir hisse senedi gibi yapılandırılır, listelenir ve ticaret altına alınır.

TaaS(http://taas.fund/), yatırımcıların kripto ve jetonların sahiplenilmesi, aktarılması ve ticaretiyle ilgili engeller, riskler ve teknik engeller ile uğraşmak zorunda kalmadan blok zincir pazarından yararlanmak için yenilikçi bir iş modeli getiriyor. TaaS, yalnızca İlk Madeni Para Teklifi (ICO) sırasında yatırıma açıktır. Yatırımcılarına tam şeffaflık sağlamak için kapalı uçlu bir fon (CEF), Ethereum Blockchain ve kriptografik denetim teknolojisi. TaaS, Fon tarafından itfa edilemeyen sabit sayıda hisse çıkaran geleneksel kapalı uçlu fonların aksine, Kâr Katılımlı Akıllı Sözleşmeye dayalı belirteçler yayınlar.


Taas iş modelinin detayları


Bir SmartContract, belirteç sahiplerinin üç aylık kârın % 50’sini almasını sağlar. Sermaye havuzunun ek yatırımları cezp etmeden büyümesini sağlamak için kârın % 25’i fonun içine yeniden yatırılıyor. Bu, net varlık değerinin (NAV) zamanla artmasını sağlar; bu da TaaS’ı, değerini açıkça ana projenin performansına bağlayan ilk blok zinciri simgesini yapar. Giriş engellerini ve şeffaf bir hisse senedi aboneliğini kaldırarak TaaS, bir iş modeli olarak hizmet olarak adlandırılan bir token (TaaS) tanıttı.

Akıllı Sözleşme, ödemenin her durumda adil bir şekilde dağıtılmasını garanti eder; ancak, etere dayalı olmayan belirteçlere yatırım yaparken
şeffaflığın eksikliğinin çözümüne katkıda bulunmaz. Bu sorunu çözmek için, bir şirket içi kriptografik denetim teknolojisi geliştirdik (Kriptografik Denetim – CA). CA, söz konusu kişinin TaaS belirteçlerine sahip olup olmadığına bakılmaksızın, herkesin işlemlerin ve portföy değişikliklerinin kendilerini kontrol etmesini sağlayan bir dizi izleme aracıdır. Diğer çözümlerin yanında, kriptografik denetim teknolojisi, düzenli olarak kaydedilen blok zincir anlık görüntülerden, hükümlerin ve yalnızca görünümü hak eden API anahtarlarının sözdiziminden oluşur. Kriptografik denetim teknolojisi, blok şlem projelerinde para akışı için yüksek bir güvenlik standardı oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bunu, gelecekteki ICO’lar için geniş bir piyasa lansmanı yolunda önemli bir kilometre taşı olarak görüyoruz.

Taas projesinin Blockchain topluluğuna uzun ömürlü yenilikler sunmayı hedefliyor, bu nedenle fonun işletilmesinin yanı sıra kepler adında bir platformda geliştiriyorlar. Kepler, pazar araştırması, durum tespiti için prosedürler ve emirlerin işlenmesi ile başlayarak, yatırım sürecinin tüm alanlarını kapsayan ilk Bloomberg benzeri şifreleme portföy yönetimi ve analiz platformudur (Kepler MVP) Tahminler Piyasa riski ve gelişim projeksiyonları. Kalkınma masrafları TaaS kazançları tarafından tamamen karşılanmaktadır. Kepler MVP geliştirme aşamasında zaten, beta sürümünün piyasaya sürülmesi 2017 yılının üçüncü çeyreğinde planlanıyor.


Taas token özellikleri


Taas projesindeki tokenin adı “taas” olacaktır. TaaS tokenleri bir fona üye olduğunuzun bir kanıtıdır. Bu token sahibinin üç aylık kârın % 50’sini almasını sağlar ve bir Ethereum Akıllı Sözleşmesine dayanır.Toplam 101 milyon token olacak ve her bir tokenin fiyakı 1 dolar olarak sabitlenmiştir. ICO safhasında satılmayan tüm tokenler yok edilecek.

Taas ICO 27 martta başladı ve rekor bir yatırımla ilk 5 saatte 750 btc toplamayı başardı.Bu yatırımcıların ve kripto para piyasasındaki kullanıcıların projeye olan güvenini yansıtıyor.
Taas tokenlerinin ön satışına katılmak istiyorsanız taas.fund adresini ziyaret ederek ico hakkındaki detaylara ve ön satış sürecinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

ICO 27 Nisanda Sona eriyor. Acele Edin!!

 

Author : mentalpanda

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=160727


– Official Website : http://taas.fund
– Twitter : https://twitter.com/TaaSfund
– Facebook : https://www.facebook.com/taasfund
– Slack : https://taasfund.signup.team
– YouTube : https://www.youtube.com/watch?v=RdgjYzbwo5I
– Announcements : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1792938.0


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *