CoinDash, Dünyanın ilk Blok Zinciri Tabanlı Sosyal Portföy Yönetim Platformu

CoinDash, Kripto para piyasasındaki yatırımcılar ve traderlar için tasarlanmış bir sosyal portföy yönetim platformudur. Platform sayesinde portföyünüzü daha net bir şekilde analiz ve takip etme imkanına sahip olacaksınız. Yatırımcılar ve traderlar arasında sosyal bir ortam yaratmayı amaçlayan coindash platformu ile diğer yatırımcıların portföylerini, yatırım şekillerini, ve yatırım stratejilerini kolaylıkla takip edip izleyebileceksiniz. Portföy ve yatırım çeşitlilikleri arasındaki farkları ve performans farklılıklarını yakından takip ederek kendi yatırım performansınızı artırabilirsiniz.

CoinDash sosyal portföy platformunda başarılı bir şekilde yatırım faaliyetleri yürüten trader’ların yatırımlarını takip edip benzer yatırımları yapmanıza imkan sağlayacak bir akılla kontrat sistemi tasarlanmıştır. COPYICO adındaki bu akıllı kontrat arayüzü ile yatırım alanındaki en karlı strateji, faliyet ve yatırım fırsatlarını asla kaçırmayacaksınız.


CoinDash sosyal portföy platformunun kullanıcılarını sağladıkları,


Tüm kullanıcılar yatırım performanslarını analiz ve grafik araçlarıyla kolay bir şekilde takip edebilir.
Platformu kullanan diğer yetenekli ve büyük yatırımcıların, yatırım strateji ve yatırım pozisyonlarını akıllı kontratlar vasıtasıyla kolaylıkla takip ederek, en kazançlı yatırım stratejinizi belirleyebileceksiniz.

Coindash tokenleri ethereum blok zinciri üzerinde bulunan kripto para varlıklarıdır. Ethereum’un tüm güvenlik, şeffaflık ve teknolojilerinden faydalanmaktadır. Akıllı kontratların sağladığı otomasyon teknolojileri sayesinde otomatik olarak takip ettiğiniz traderların pozisyonlarını kopyalayabileceksiniz.

Platformu kullanan trader’lar içinde bir ödül sistemi mevcuttur. Yatırımcı ve traderlar yaptıkları paylaşımlara göre ödül kazanabilecek coindash trade paylaşım geliri bu alanda tasarlanmış yeni bir ödül paylaşım konseptidir.


 

Coindash platformunda yatırımcıların portföylerini daha kolay bir şekilde analiz ve istatistik yapabilmeleri için hazırlanmış araçlar mevcuttur. Grafikler, Tablolar, Güncel portföy takibi ve toplu portföy istatistikleri. Bu yatırım yönetimini kolaylaştıran araçlar performansa, kullanıcının yatırım durumuna ve veri bazlı karar verme mekanizmasına geniş bir bakış açısı sağlıyor.

Coindash platformu trader’lara sosyal bir ortam sunmayı amaçlıyor. Profosyonel yatırımcıların bilgi ve birikimlerinden faydalanma imkanı, amatör yatırımcıların bile sahip olabileceği profosyonel yatırım araçları bu fırsatlardan sadece bir kaçı.


Platform içerisindeki araç ve özellikleri kullanabilmek için coindash tokenleri ile ödeme yapılması gerekiyor. ve profosyonel yatırımcılar sağladıkları finansal faydalar üzerinden ödüllendirilecekler. Platform içerisindeki araçları özellikleri kullanabilmek için coindash tokenlerini kullanmak gerekiyor ve aynı zamanda ödüllendirmelerde coindash tokenleri ile yapılacak. Platformun yaygınlaşıp kullanıcı sayısı arttıkça platforma ödenen ücretler artacak, bu sayede coindash tokeni kripto para piyasasında sürekli yükselen bir arz ve talebe sahip olacak ve coindash token’inin fiyatının yükselmesine katkı sağlayacak.

 


Coindash token bilgileri ve token dağılımı.


Coindash platformu için 1.000.000.000 CDT oluşturulacak, bu token’lerin %50’si ICO katılımcıları için ayrıldı. %29 – Coindash platformunun geliştirilmesi ve pazarlama faliyetleri için ayrıldı. % 20 – Erken yatırımcılar, çekirdek ekip ve danışmanlar için tahsis edilecek, %1 ise tokenin tanıtımı için hazırlanan ödül kampanyalarında dağıtılacak. ( Ödül dağıtım kampanyalarının organizasyonunu matchpool bounty’lerinin dağıtımını üstlenen Ram Avissar’ın üstlenmiş olduğunu bilmenizi isterim, başarılı bir ödül organizasyonu olacağına kesin gözle bakabilirsiniz.)

CoinDash ICO’sunun şu anda Temmuz 2017’de gerçekleşmesi planlanıyor. ICO detayları ve coindash ekibinin yapacağı duyurular için coindash websitesi blog ve slack kanalını takip etmeyi unutmayın.

CoinDash Website – https://www.coindash.io/

CoinDash Twitter – https://twitter.com/coindashio?lang=en

CoinDash Facebook – https://www.facebook.com/coindash.io/

Slack kanalı üzerinden geliştiricelerle iletişime geçebilir ve projeyle ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

CoinDash Slack – https://coindashslack.stamplayapp.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *