BitCAD Blok Zinciri tabanlı Güvenilir, Hızlı ve Karlı bir Yönetim Platformu

BitCAD nedir? Bitcad projesi kripto para teknolojilerinden faydalanan blokzinciri tabanlı bir iş platformudur. Bu platform finansal ve yasal aracılarına ortadan kaldırarak bitcad kullanıcılarının güven ilişkilerini geliştirmelerini ve kullanıcıların birbirlerine olan güvensizlik kaygılarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor.
Platform çok geniş bir kullanıcı potansiyeline sahip ve odak noktası; üreticiler, tüketiciler, tedarikçiler, makineler.

Bu saydığımız kullanıcı profilleri platform içerisinde birbirleriyle iş yapabilir etkileşime geçebilir ve bu sayede çok daha hızlı ve düşük maliyetlerle iş operasyonlarını yürütebilme imkanlarına sahip olacaklar.
Peki bu iş operasyonları nasıl denetlenecek ve düzenlenecek; işte burada ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler devreye giriyor tüm işlemler otomatik olarak yönlendirilecek, bulunacak ve sözleşmeler aracılığıyla şeffaf bir şekilde pazarlık edebilme imkanına sahip olunacak.
Platform üzerindeki tüm dünyayı kapsayan diğer kullanıcılar ile iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Platformun ana amacı iş operasyonlarını günümüz teknolojilerinden yararlanarak, block zinciri sayesinde verimli esnek ve modern bir yapıyı iş aşamalarında kullanıbilir bir hale getirmek.
Bitcad platformunun blokzinciri tabanlı bir proje olduğundan bahsetmiştik bitcad blok zinciri üzerinde geliştirilmesi planlanan uygulamaların içeriklerinden bahsedelim.
Tamamen merkezsiz bir yapıda ve işlemlerin dağıtılmış bir sistemde gerçekleşmesi bitcad platformunu tamamen güvenilir ve şeffaf bir yapıda olmasını sağlıyor.Platformda birbirleriyle buluşan veya iş ortaklığı kuran kullanıcıların ticaretlerinde kullanılan faturalar blokzinciri üzerinde barındırılabilir ve transfer edilebilir. İş ortaklığındaki işlemler örneğin üretici ve tedarikçilerin iş operasyonları hakkındaki genel bilgiler, kanıtlar, teslimat yeri veya teslimat zamanı gibi bilgiler blok zinciri üzerinde depolanabilir, saklanabilir ve paylaşılabilir.
Ticaret ortaklarının yürüttükleri iş operasyonları sırasında çok fazla gereksiz maliyet ve zaman kaybı içeren prosedürler bulunmaktadır örneğin resmi sözleşmelerin görüşülmesi, bankalardan gelir gider veya fonlama onayları vb. durumlar çok fazla zaman ve iş kaybına sebep olmaktadır.
Bunların yanı sıra şirketlerin diğer önemli gider kalemleri arasında ise muhasebeleştirme ve muhasebe sisteminin yarattığı iş maliyetleri şirketler için büyük bir yük oluşturma.

Bitcad ve blok zinciri sayesinde bu yükler hafifletilebilir örneğin muhasebe kayıtları blok zinciri üzerinde saklanabilir ve bu bilgiler tamamen merkezsiz bir yapıda güvenilir bir şekilde saklanabilir.Bu büyük ölçüdü güvenilirlik ve kullanıcı mahremiyetide sağlıyor.
Bitcad platformunun ana amacı ticaret yapma amacıyla birbirleriyle etkileşime geçen iş ortakları arasındaki finansal işlemleri güvenilir bir hale getirerek, güvenlik kaygılarını ortadan kaldırmak ve iş ilişkilerinin yarattığı finansal operasyon yüklerini ortadan kaldırmaktır. Platform kullanıcıları daha ucuz ve daha güvenilir bir şekilde iş ilişkilerini yürüterek blokzinciri sisteminin kanıtlanmış olan güvenilirlik garantisiyle tüm kaygılarından uzak bir şekilde daha ucuz, daha hızlı ve daha güvenilir bir sisteme dahil olacaklar


Platformun tüm vadettiği işlemler ethereum akıllı sözleşmeler aracılığıyla tamamen otomasyon bir hale getirilecek ve ethereum akıllı sözleşmelerin kanıtlanmış olan güvenilirlik, hız ve düşük komisyon avantajlarından faydalanmış olacağız.

Akıllı sözleşmeler bir blok zincir üzerinde uygulandığı için, işlemler merkezi bir sunucuda gerçekleştirilmez, Düğüm ağı tamamen dağınık bir yapı sahiptir. Bu nedenle Blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler daha fazla Geleneksel teknolojik düzenlemelerden uzak oldukları için bilgisayar yazılım kodu olarak nitelendirilmeleri dolayısıyla Herhangi bir üçüncü şahsa çalışmak zorunda kalmadığı için hem özerk hem de bağımsız bir yapıya sahiptir. – bu nedenle Kimse tarafından kontrol edilemez.

 

WEBSITEBLOGTELEGRAMFACEBOOKTWITTERSLACKTRELLO

CROWDSALE COMING SOON

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *